Biuro rachunkowe Lubań

Cennik usług księgowych, zakres i warunki współpracy, rejestracja spółki Lubań, 

Biuro rachunkowe JOTPEK  z siedzibą w Lubaniu świadczy kompleksowe usługi księgowe dla podmiotów z różnych branż i sektorów. Obsługujemy księgowo i administracyjnie zarówno mniejsze podmioty (np. jednoosobowe działalności gospodarcze), jak i spółki prawa handlowego o rozbudowanej strukturze kapitałowej. Biuro rachunkowe Lubań JOTPEK zajmuje się także zagadnieniami kadro-płacowymi. Prowadzimy akta pracowników, rejestrację i rozliczanie czasu pracy, urlopy oraz zwolnienia chorobowe. Świadczymy także pozostałe usługi księgowe w Lubaniu.

Autor: JOTPEK

Biuro rachunkowe, księgowość, pełne księgi, księgi handlowe, kadry i płace, książka przychodów i rozchodów (KPiR), ryczałt od przychodów ewidencjonowanych, karta podatkowa, zakładanie działalności gospodarczej, zakładanie spółki z o.o., likwidacja spółek, wnioski do urzędu pracy, deklaracje VAT, podatek CIT, podatek PIT, JPK, jednolity plik kontrolny, KRS, ZUS, PFRON

Powiązane tematy:

Co Biuro rachunkowe JOTPEK może dla Ciebie zrobić

Biuro rachunkowe Lubań

Biuro rachunkowe JOTPEK posiada kilkudziesięcioletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw  księgowych i podatkowych przedsiębiorstw z Lubania i okolic. Prowadzimy pełne księgi rachunkowe, książkę przychodów i rozchodów, kartę podatkową oraz ryczałt od przychodów ewidencjonowanych. 

Obsługujemy także zagadnienia kadro-płacowe. Prowadzimy akta pracowników, rejestrację i rozliczanie czasu pracy, urlopy oraz zwolnienia chorobowe.

Dla osób prowadzących  jednoosobową działalność gospodarczą, biuro rachunkowe Lubań JOTPEK, prowadzi książkę przychodów i rozchodów (KPiR), dbając o prawidłowe rozliczenia podatku VAT, przygotowanie plików JPK dla Urzędu Skarbowego w Lubaniu oraz naliczeniu zaliczek na podatek dochodowy od osób prawnych (CIT).

Dla podmiotów, które dopiero rozpoczynają prowadzenie działalności gospodarczej, biuro rachunkowe JOTPEK pomaga w  wypełnieniu odpowiednich dokumentów i zarejestrowaniu firmy. Zajmujemy się zakładaniem jednoosobowej działalności gospodarczej oraz rejestracją spółek z  o.o. przez Internet.

Pełne księgi handlowe (pełna księgowość)

Biuro rachunkowe Lubań

Biuro rachunkowe JOTPEK Lubań oferuje prowadzenie pełnych ksiąg rachunkowych dla podmiotów, których obroty są wyższe niż 2 mln eur. Prowadzenie pełnych ksiąg handlowych jest także właściwą formą księgowości dla spółek z o.o., fundacji oraz innych spółek kapitałowych. W ramach świadczonych usług biuro rachunkowe JOTPEK Lubań prowadzi ewidencje przychodów i kosztów, nalicza wynagrodzenia, czynsze, zobowiązania kredytowe itd. Co ważne, spółka z o.o. nie musi zatrudniać księgowej na pełny etat. Możliwe jest powierzenie prowadzenia ksiąg handlowych do biura rachunkowego. Sporządzamy i wysyłamy do Urzędu Skarbowego w Lubaniu deklaracje VAT oraz pliki JPK.

Księga przychodów i rozchodów (KPiR)

Biuro rachunkowe Lubań

Dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, biuro rachunkowe JOTPEK Lubań świadczy usługi księgowe w postaci prowadzenia księgi przychodów i rozchodów, gdzie ewidencjonowane są przychody i koszty przedsiębiorstwa. Biuro rachunkowe JOTPEK przygotowuje okresowe sprawozdania finansowe i podsumowania. W przypadku podmiotów będących czynnymi płatnikami podatku VAT przygotowujemy także deklaracje VAT oraz pliki JPK.

Kadry i płace Lubań

Biuro rachunkowe Lubań

Dla jednostek zatrudniających pracowników, biuro rachunkowe JOTPEK Lubań prowadzi także kadry i płace. Naliczamy wynagrodzenia, rozliczamy chorobowe i urlopy. Zajmujemy się całością spraw pracowniczych w Państwa przedsiębiorstwach. Biuro rachunkowe JOTPEK Lubań może przygotować dla firm z Lubania i okolic także politykę ochrony danych osobowych pracowników i klientów.

Ryczałt od przychodów, karta podatkowa Lubań

Biuro rachunkowe Lubań

Dla niektórych podatników właściwą formą rozliczeń z Urzędem Skarbowym w Lubaniu jest prowadzeni karty podatkowej lub ryczałt od przychodów ewidencjonowanych. Biuro rachunkowe JOTPEK Lubań reprezentuje Państwa przed urzędami skarbowymi, ZUSem oraz innymi organami administracji państwowej i samorządowej. 

Zakładanie działalności gospodarczej Lubań

Biuro rachunkowe Lubań

Biuro rachunkowe JOTPEK oferuje bezpłatne wsparcie w procesie zakładania jednoosobowej działalności gospodarczej. Pomagamy sporządzić wnioski do CEIDG, NIP-7 oraz inne dokumenty, które należy przygotować zakładając działalność. 

Rejestracja spółki z o.o. Lubań

Biuro rachunkowe Lubań

Pracownicy biura rachunkowego JOTPEK w Lubaniu, pomogą Państwu w sprawnym założeniu spółki z o .o. przez Internet. Korzystając z portalu S24 formalności ograniczone są do minimum. Przy zakładaniu spółki z o.o. trzeba jednak pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Najczęściej popełnianymi błędami są nieprawidłowości w reprezentacji firmy. Korzystając z usług biura rachunkowego JOTPEK w Lubaniu, będziecie mieli Państwo gwarancję, że cały proces zakładania spółki z o.o. przebiegnie pomyślnie i bez opóźnień. Zapraszamy do współpracy.

Cennik usług księgowych Lubań

Biuro rachunkowe Lubań

Ceny usług księgowych zależne są od zakresu świadczonych usług oraz wielkości podmiotu. Z reguły, im większy podmiot, tym ceny za prowadzenie ksiąg rachunkowych są wyższe. Wynika to z faktu, że ceny usług księgowych zależne są od czasu jaki księgowe muszą przeznaczyć na obsługę danego podmiotu. Większe podmioty, z reguły, mają wyższe obroty, a co za tym idzie generują większą liczbę dokumentów księgowych, które biuro rachunkowe musi w ciągu miesiąca zaksięgować. Ceny usług księgowych Lubań zależą także od stopnia złożoności prowadzonej działalności gospodarczej. Zupełnie inny charakter ma prowadzenie ksiąg rachunkowych dla podmiotu zatrudniającego trzy osoby, mającego dwóch dostawców i jednego odbiorcę od podmiotu, który zatrudnia 250 pracowników, posiada złożony łańcuch dostaw, a usługi świadczy na terenie całej Europy. Cennik usług księgowych Lubań zawsze ustalany jest indywidualnie, po ustaleniu zakresu usług oraz ocenie złożoności procesu księgowania. Z reguły, na początku współpracy ustalamy ceny początkowe, na okres 2-3 miesięcy. Pierwsze 2-3 miesiące współpracy, pozwalają określić nam dokładnie potrzeby księgowe Państwa. W razie potrzeby, dostosowujemy wtedy także ceny usług księgowych – w górę lub w dół, w zależności od sytuacji.

Ceny za usługi księgowe:

  • pełna księgowość (sp. z o.o.): od 500 zł
  • książka przychodów i rozchodów (działalność gospodarcza): od 150 zł
  • kadry i płace: od 40 zł
  • przygotowanie i wysyłka deklaracji VAT JPK:  0 zł (wliczona w cenę obsługi księgowej)


Więcej informacji o cenach usług księgowych świadczonych przez nasze biuro rachunkowe można znaleźć w zakładce Cennik. Znaleźć tam można także przykładowe ceny, które płacą nasi klienci. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.

Jak rozpocząć współpracę?

Biuro rachunkowe Lubań

W celu rozpoczęcia współpracy z biurem rachunkowym JOTPEK prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Przedstawimy Państwu spersonalizowaną ofertą na prowadzenie ksiąg rachunkowych, kard i płac oraz obsługi administracyjnej. Ustalimy szczegółowe warunki współpracy i podpiszemy stosowną umowę. Przygotujemy też dla Państwa pełnomocnictwa w celu umożliwieniu nam składania – w Państwa imieniu – deklaracji VAT JPK oraz reprezentowania Państwa w sprawach księgowych przez urzędem skarbowym,  ZUS-em, GUS-em, urzędem pracy, sądem rejestrowym oraz innymi organami administracji publicznej.