Biuro rachunkowe Bolesławiec

Biuro rachunkowe JOTPEK świadczy usługi księgowe dla podmiotów gospodarczych z Bolesławca i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego biura.

Autor: JOTPEK

Biuro rachunkowe, księgowość, pełne księgi, księgi handlowe, kadry i płace, książka przychodów i rozchodów (KPiR), ryczałt od przychodów ewidencjonowanych, karta podatkowa, zakładanie działalności gospodarczej, zakładanie spółki z o.o., likwidacja spółek, wnioski do urzędu pracy, deklaracje VAT, podatek CIT, podatek PIT, JPK, jednolity plik kontrolny, KRS, ZUS, PFRON

Powiązane tematy:

Co JOTPEK może dla Ciebie zrobić

Biuro rachunkowe JOTPEK świadczy usługi księgowe dla podmiotów, które działają na terenie miasta Bolesławiec. Prowadzimy pełne księgi rachunkowe dla spółek sp. z o.o. oraz innych spółek prawa kapitałowego. Odbieramy dokumenty od klientów, a w razie potrzeby dedykowana księgowa z naszego biura rachunkowego w Bolesławcu może obsługiwać Państwa podmiot w jego siedzibie (dokumenty księgowe, nie opuszczają wtedy pierwotnej lokalizacji z Państwa podmiocie).

Prowadzimy w mieście Bolesławiec księgowość dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Najczęściej stosowaną formą prowadzenia ksiąg rachunkowych jest wtedy książka przychodów i rozchodów (KPiR).

Biuro rachunkowe JOTPEK prowadzi także kadry i płace dla klientów z Bolesławca. Prowadzimy akta osobowe pracowników, naliczamy wynagrodzenia, rozliczamy nadgodziny i urlopy oraz chorobowe. Dbamy o to, aby kadry i płace w Państwa firmie prowadzony były w sposób prawidłowy.

Biuro rachunkowe JOTPEK Bolesławiec świadczy usługi księgowe z zakresu obsługi ZUS, PFRON, GUS oraz BDO i gospodarki odpadami. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy do państwa dyspozycji pod adresem e-mail oraz numerem telefonu (od poniedziałku do piątku).

Biuro rachunkowe Bolesławiec

Biuro rachunkowe JOTPEK Bolesławiec obsługuje podmioty gospodarcze z Bolesławca oraz z okolicznych miejscowości powiatu bolesławieckiego. Liczba ludności Bolesławca wynosi prawie 40 tys. mieszkańców. Według danych GUSu z 2018 roku, w powiecie bolesławieckim zarejestrowanych jest 1581 podmiotów gospodarczych na 10 tys. mieszkańców. Natomiast w samych mieście Bolesławiec 2105 podmiotów gospodarczych na 10 tys. mieszkańców. Wśród zarejestrowanych firm w Bolesławcu dominują podmioty z sektora budowlanego, przemysłowego i rolniczego. Stopa bezrobocia w Bolesławcu wynosiła 2.2%. Co warte odnotowania Bolesławcu wybudowano do tej pory prawie 30km ścieżek rowerowych.

W mieście Bolesławiec znajduje się także wiele ciekawych zabytków. Wśród najważniejszych należy wymienić: starówkę wraz z plantami i murami obronnymi, wiadukt kolejowy rozciągający się nad doliną rzeki Bóbr, dawną Królewską Szkołę Ceramiki czy cmentarz i pomnik Kutuzowa.

Miasto Bolesławiec słynie w Polsce i na świecie z ceramiki bolesławieckiej.